home-and-life

Problem z pocztą głosową

 

Mam numer telefonu w Plusie. Ostatnio mam problem z swoją pocztą, tzn. chce ją wyłączyć, ale żadne kody jakie udało mi się znaleźć nie działają. Dlatego szukam w internecie Plus kontakt.

poczta-glosowa.jpg


Do wyboru jest albo infolinia Plus albo formularz kontaktowy na stronie albo Plus online. Oczywiście można się także udać do stacjonarnego Biura Obsługi Klienta.


Numer infolinii Plus to 601 102 601 lub 2601. Konsultanci są do dyspozycji klientów każdego dnia tygodnia i przez całą dobę. Dla nowych klientów jest osobna infolinia (nr 601 100 601). Pod ten numer można się dodzwonić w dni robocze oraz w soboty od godz. 8.00 do 22.00. Sprawę udało mi się za pomocą infolinie.


Można także skontaktować także poprzez Internet. Do tego służy formularz kontaktowy oraz Plus Online. W formularzu są dostępne takie tematy jak m.in. taryfa, oferta, faktury, zasilenia czy reklamacje. Trzeba również wybrać w temacie jakiej usługi/produktu się kontaktujemy, czy jest to np. Plus Abonament czy Plus Internet. W przypadku Plus Online trzeba się zalogować podając numer telefonu oraz Plus kod lub hasło.